top of page

WORKSHOP PAYMENT PAGE

Please click the (Buy Now) button to complete the payment section. 

Thank you!

1 Lesson    

1 Lesson per mouth

$80/lesson once a mouth

4 Lesson    

$76/lesson

$284 mo (Save 5%)

8 Lesson    

$68/lesson

$544 mo (Save 15%)

12 Lesson    

$64/lesson

$768 mo (Save 20%)

bottom of page